close
تبلیغات در اینترنت
تست شخصیت از روی دست خط
loading...

pccu

کسى که کلمات را با فاصله و باز مى نویسدخیلى راحت با دیگران رابطه برقرار کرده و خیلى ساده و بى تکلف و مستقیماًبه دیگران نزدیک مى شود…کسانى که خطى نامرتب دارنداحتمالاً در زندگى بسیار فعال هستندو به همین دلیل برایشان مشکل است کهبتوانند ثابت و بى تحرک بمانند و برخى از کارهایشان حساب شده و سنجیدهنیست. به همین دلیل گاهى اوقات براى دوستان و افراد خانواده غیرقابل پیشبینى هستند. آزادى شخصیتى براى آن ها خیلى مهم است و اهمیت زیادى به استقلال خود مى دهند و ممکن است گاهى خیلى احساساتى رفتار کنندکسانى دست خط…

تست شخصیت از روی دست خط

کسى که کلمات را با فاصله و باز مى نویسدخیلى راحت با دیگران رابطه برقرار کرده و خیلى ساده و بى تکلف و مستقیماًبه دیگران نزدیک مى شود…

کسانى که خطى نامرتب دارند
احتمالاً در زندگى بسیار فعال هستندو به همین دلیل برایشان مشکل است کهبتوانند ثابت و بى تحرک بمانند و برخى از کارهایشان حساب شده و سنجیدهنیست. به همین دلیل گاهى اوقات براى دوستان و افراد خانواده غیرقابل پیشبینى هستند. آزادى شخصیتى براى آن ها خیلى مهم است و اهمیت زیادى به استقلال خود مى دهند و ممکن است گاهى خیلى احساساتى رفتار کنند

کسانى دست خط مرتب و خوانایى داشته باشند
مى توان این طور برداشت کرد که آن ها خودشان را بسیار کنترل مى کنند ودوست ندارند به راحتى شخصیت خود را لو بدهند. حتى گاهى اوقات برایشان مشکلاست که احساساتشان را بروز دهند و آن را سرکوب مى کنند.

کسى که خیلى پررنگ مى نویسد و قلم را زیاد فشار مى دهد
احتمالاً علاقه زیادى به مخالفت کردن با دیگران دارد؛ چرا که احساس قدرت واعتماد به نفس زیادى مى کند و دوست دارد روى دیگران اعمال نفوذ کند و بههمین خاطر شخصیت افراد را درست درک نمى کند.

کسانى که خیلى کمرنگ مى نویسند
احتمال این که فردى حساس و دلسوز باشند بسیار زیاداست و موقعیت دیگران راحتى بیشتر از خودشان درک مى کنند و این امکان نیز وجود دارد که قادر بهاثبات حرف خودشان نباشند و خیلى راحت ضربه مى خورند و وقتى دیگران از آنها انتقاد مى کنند خیلى سریع از موضع خودشان عقب نشینى مى کنند.

کسانی که خیلى کند و آهسته مى نویسند
به سرعت قادر به نشان دادن عکس العمل نیست؛ این افراد احتمالاً به زمانبیشترى براى ابراز عقیده خود نیاز دارند. افرادى که آهسته مى نویسند ازنظر خلق و خو اغلب اشخاصى ملاحظه کار و محتاط هستند و در نتیجه به زمانبیشترى براى فکر کردن و فهمیدن نیاز دارند و در ابراز احساساتشان هم کندهستند و اغلب دوست دارند هیچ تصمیمى نگیرند تا این که یک تصمیم غلط بگیرند.

کسانی که دست خط تند و شتابزده اى دارند
احتمالاً افرادى کم حوصله هستند و از اتلاف وقت خسته مى شوند و از نظر خلقو خو بسیار لحظه اى هستند.. سریع درک مى کنند و در نشان دادن رفتار واحساساتشان چندان پایدار نیستند و اغلب به دلیل شتابزدگى در تصمیم گیرىدچار لغزش و خطا شده و از این که در آرامش به حرف هاى دوستانشان گوش کنندخسته مى شوند.

کسانی که دست خط ساده اى دارند و خیلى ابتدایى مى نویسند
در روابط با دیگران ترجیحاً واقع گرا و با تدبیر هستید و نمى توانید قبولکنید که گاهى باید با دیگران کنار بیایید و به آن ها توجه کنید و همچنیناطرافیان به ندرت از آن چه درون شما مى گذرد آگاهى پیدا مى کنند.

کسانی که دست خطى زیبا و پررنگ و لعابى دارند
این امکان وجود دارد که گاهى به شدت رسمى برخورد کرده و خیلى مفصل و باعلاقه درباره مسایل دلخواهتان حرف بزنند و این احتمال نیز وجود دارد کهدرخواسته ها و تمایلاتتان پرتوقع و رویایى باشند.

اگر شما خود را داراى دست خط ریزى مى بینید و بسیار کوچک مى نویسید
احتمالاً شما توانایى هاى خود را دست کم مى گیرید و خودتان را از آن چهواقعاً هستید کمتر ارزیابى مى کنید و ممکن است گاهى تنگ نظر و خرده گیرباشید.

اگر درشت مى نویسید
این احتمال وجود دارد که خودتان را زیادى بزرگ و مهم جلوه داده و گاهى بسیار با اعتماد به نفس و از موضع قدرت رفتار مى کنید.

اگر کسى دست خط شکسته اى دارد و حروف را زوایه دار و شکسته مى نویسد
فردى بسیار با اراده مى باشد و در کارهایش حد وسط را قبول ندارد و به همینعلت اهل سازش و مصالحه نیست و اغلب به همین خاطر که وسط را دوست ندارد ازدیگران خسته مى شود و تصمیمى نمى گیرد چون دوست ندارد راه اشتباه راانتخاب کند.

اگر فردى دست خط ملایم و کشیده اى دارد
آدمى چند بعدى است و مى تواند مشکلاتش را از زوایاى مختلف بررسى و درککند. برایش تنوع مهم است و گاهى احساس مى کند استعدادهاى زیادى دارد و نمىتواند هیچ کدامشان را به درستى شکوفا کند. ممکن است فردى زود رنج باشد وبه ندرت علیه برداشت ها و انتقادات دیگران از خود دفاع کند.

اگر کلمات را در هم و فشرده مى نویسید
احتمالاً شما فرد راحتى نیستید و در جمع خودتان را کنارى مى کشید و مىخواهید کنترل خود را از دست ندهید. از برقرارى رابطه با دیگران خوشتان نمىآید و گاهى دوست ندارید خود را فردى خوش فکر نشان بدهید. اغلب بعد ازدیگران ابراز عقیده مى کنید و عقیده خود را مى گویید واین به این علت استکه قدرى محتاط هستید.

کسى که کلمات را با فاصله و باز مى نویسد
خیلى راحت با دیگران رابطه برقرار کرده و خیلى ساده و بى تکلف و مستقیماًبه دیگران نزدیک مى شود. گاهى به راحتى از کوره درمى رود و با این کارممکن است به حریم شخصى دیگران تجاوز کند و این به این علت است که او ارزشىبه خوددارى کردن و کنترل خود نمى دهد، اما انسانى کوشا و باطراوت است کهسریع تصمیم گرفته و با کارهاى خود به دیگران خدمت مى کند .

احتمالاً در زندگى بسیار فعال هستندو به همین دلیل برایشان مشکل است کهبتوانند ثابت و بى تحرک بمانند و برخى از کارهایشان حساب شده و سنجیدهنیست. به همین دلیل گاهى اوقات براى دوستان و افراد خانواده غیرقابل پیشبینى هستند. آزادى شخصیتى براى آن ها خیلى مهم است و اهمیت زیادى بهاستقلال خود مى دهند و ممکن است گاهى خیلى احساساتى رفتار کنندی دست خط


hhv بازديد : 32 دوشنبه 12 دي 1390 زمان : 20:50: نظرات ()
ارسال نظر براي اين مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبليغات
  • فروشگاه اينترنتی
  • لارجر باکس
  • مکمل بدنسازی
  • آرشيو
  • 1395
  • 1390